Nástroje používateľa

Nástoje správy stránok


You are not allowed to perform this action
repre

Reprezentačné tímy SR

SFP sa pravidelne od roku 2003 zúčastňuje na vrcholových pétanque podujatiach ako sú majstrovstvá Európy a sveta.

2020

2019

MS Almeria, Španielsko

1x1 Muži

1x1 Ženy

2x2 Muži

2x2 Ženy

2x2 MIX

ME Alebna, Bulharsko

3x3 Veteráni

3x3 Muži

ME Saint-Pierre-lès-Elbeuf, Francúzsko

3x3 Muži U23

3x3 Ženy U23

MS Phnom-Penh, Kambodža

3x3 Ženy

3x3 Juniori U18


2018

ME Savigliano, Taliansko

1x1 Muži

1x1 Ženy


ME Palavas les Flots, Francúzsko

3x3 Ženy


MS Desbiens, Kanada

3x3 Muži

2017

MS Kaihua, Čína

3x3 Ženy

  • HATVANIOVÁ Silvia
  • JAJCAJOVÁ Mária
  • KADLEČÍKOVÁ Ivica
  • KREKÁČOVÁ Irena
  • KARACSONY Jozef ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
33.miesto / 43 JAJCAJOVÁ Mária 3 3 3 0 3 12
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Tunisko Poľsko X 32.miesto / 43 krajín
0:13 5:11 13:7 10:9 7:13 2:3, 10 BU, 35:53 sk
Pohár národov
32 KO
8:13

ME Karlslunde, Dánsko

3x3 Veteráni

  • KARACSONY Jozef
  • SOBOLIČ Milan
  • SOBOLIČ Michal
  • ŠEDIVÝ Ľubomír
  • SEMAN Stanislav ( coach )
  • ŠEDIVÁ Jana ( delegát )
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Španielsko Jersey Škótsko Lotyšsko Litva 17.miesto / 25 krajín
0:13 13:5 8:12 11:9 2:13 2:3, 14 BU, 61 kBU, 34:52 sk
Pohár národov
1/4 finále 1/2 finále Poradie
Lotyšsko Jersey 3.miesto / 9 krajín
13:0 9:13

ME Saint-Pierre-lès-Elbeuf, Francúzsko

3x3 Muži

  • FRATRIČ Peter
  • LANČARIČ Dušan
  • ĽUDVIK Dominik
  • TOMKA Lukáš
  • ADLER Juraj ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
24.miesto / 36 FRATRIČ Peter 9 8 1 0 0 18
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Grécko Belgicko Monako Litva San Marino 15.miesto / 36 krajín
13:3 4:13 6:13 13:2 13:7 3:2, 11 BU, 64 kBU, 49:38 sk
1.zápas 2.zápas
Nórsko Estónsko
0:13 9:13

3x3 Ženy Espoirs

  • GEMAINEROVÁ Kristína
  • ŠEBEŇOVÁ Alexandra
  • VARGOVÁ Daniela
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • KLÚČIKOVÁ Dana ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
11.miesto / 11 GEMAINEROVÁ Kristína 0 0 1 2 0 3
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Anglicko Holandsko Taliansko Česko 10.miesto / 11 krajín
0:13 13:9 3:13 8:11 1:3, 8 BU, 28 kBU, 24:46 sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas
Holandsko Švédsko
1:13 5:13

MS Ghent, Belgicko

2x2 Muži

  • SEDLÁČEK Peter
  • VALENT Juraj
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Tunisko Rusko Litva Wales 29.miesto / 43 krajín
0:13 9:10 9:7 13:8 2:2, 6 BU, 29 kBU, 31:38 sk

2x2 Ženy

  • KADLEČÍKOVÁ Ivica
  • KRCHŇÁKOVÁ Etela
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Kanada Izrael Turecko Nový Zéland 41.miesto / 42 krajín
7:13 2:13 5:13 9:10 0:4, 9 BU, 26 kBU, 23:49 sk

2x2 Mix

  • KADLEČÍKOVÁ Ivica
  • SEDLÁČEK Peter
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Holandsko Kanada Nový Zéland Bulharsko 23.miesto / 45 krajín
5:12 2:13 10:5 13:11 2:2, 8 BU, 32 kBU, 30:41 sk

1x1 Muži

  • VALENT Juraj
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Senegal Belgicko Taiwan Slovinsko 24.miesto / 46 krajín
1:13 7:13 13:5 13:10 2:2, 8 BU, 29 kBU, 34:41 sk

1x1 Ženy

  • KRCHŇÁKOVÁ Etela
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Belgicko Škótsko Grécko Ukrajina 29.miesto / 45 krajín
6:13 6:13 10:6 13:4 2:2, 6 BU, 33 kBU, 35:36 sk

2016

MS Antananarivo, Madagaskar

Muži

  • Fratrič Andrej
  • Pulman Rudolf
  • Šebeňa Patrik
  • Tomka Lukáš
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
40.miesto / 48 FRATRIČ Andrej 5 0 2 0 10 17
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Nemecko Rusko Nórsko Guinea Turecko 43.miesto / 48 krajín
7:13 8:11 13:11 8:13 7:13 1:4, 10 BU, 51 kBU, 43:61 sk
Pohár národov
1.zápas Baráž
Čína Libanon
7:13 2:13

ME Bratislava, Slovensko

3x3 Ženy

  • Gajdošová Katarína
  • Kadlečíková Ivica
  • Krajčovičová Katarína
  • Šimková Mária
  • DZÚRIK Michal ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
29.miesto GAJDOŠOVÁ Katarína 0 3 2 0 0 5
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Jersey Švédsko Škósko Slovenia Lotyšsko 23.miesto / 32 krajín
13:3 1:13 7:13 4:13 13:3 2:3, 10 BU, 60 kBU, 38:45 sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas Baráž 1/4 Finále
Estónsko Monako Estónsko Škótsko
9:13 13:0 13:7 0:13

ME Monako

3x3 Juniori

  • BLAHUŠIAK Patrik
  • GEMAINEROVÁ Kristína
  • MACH Juraj
  • ŠEBEŇA Patrik
  • FRATRIČ Peter ( coach )
  • FRATRIČOVÁ Andrea ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
12.miesto / 21 ŠEBEŇA Patrik 8 8 1 0 6 23
opravy ŠEBEŇA Patrik 4 6 1 3 8 22
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Švédsko Dánsko Poľsko Lotyšsko 15.miesto / 21 krajín
0:13 13:6 4:13 13:11 2:2, _ BU, _ kBU, 30:43 sk
Pohár národov
1/4 finále
Luxemburgsko
8:13

3x3 Veteráni

  • Karacsony Jozef
  • Sobolič Michal
  • Sobolič Milan
  • Šedivý Lubomír
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Holandsko Monako _.miesto / _ krajín
13:7 2:13 : : _:_, _ BU, _ kBU, _:_ sk
Pohár národov
:

ME Torrelavega, Španielsko

3x3 Muži Espoirs

  • Sýkora Dávid
  • Hrotek Daniel
  • Ľudvík Dominik
  • Radačovský Jerguš

ME Halmstad, Švédsko

1x1 Muži/Ženy

  • Nikto neprejavil záujem ísť reprezentovať

2015

ME Albena, Bulharsko

  • SEDLÁČEK Peter
  • SOBOLIČ Marek
  • ŠEVČEK Martin
  • VALENT Juraj
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
3.miesto / 48 VALENT Juraj 10 8 7 7 15 47
1/4 finále VALENT Juraj 3 3 5 3 0 14
1/4 finále CARDEÑAS 4 3 1 4 0 12
1/2 finále VALENT Juraj

BRONZOVÁ MEDAILA VALENT Juraj

Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Česko Andorra Izrael Škótsko Bulharsko 23.miesto / 34 krajín
11:13 13:3 5:13 12:10 9:13 2:3, 12 BU, 61 kBU, 50:52 sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas Baráž
Lotyšsko Andorra Lotyšsko
2:13 13:3 2:13

MS Bangkok, Thajsko

3x3 Ženy

3x3 Juniori

  • Neštartovali sme

MS Nice, Francúzsko

1x1 Muži

1x1 Ženy


2014

MS Tahiti

  • Boli zrušené

ME Mersin, Turecko

3x3 Ženy

  • DAUČÍKOVÁ Ivana
  • SNOPOVÁ Martina
  • SOBOLIČOVÁ Diana
  • ŠURINOVÁ Timea
  • SOBOLIČ Marek ( coach )

ME Luleå, Švédsko

3x3 Veteráni

  • Nikto neprejavil záujem reprezentovať

ME Bassens, Francúzsko

3x3 Juniori

  • BELLOVÁ Simona
  • BLAHUŠIAK Patrik
  • MELUŠ Matej
  • ŠEBEŇA Patrik
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • FRATRIČOVÁ Andrea ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
.miesto / ŠEBEŇA Patrik 13
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Lotyšsko Švajčiarsko Fínsko Rakúsko Česko _.miesto / 23 krajín
12:2 8:12 3:13 7:13 5:13 _:_, _ BU, _ kBU, _:_ sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas
Monako Anglicko
7:13 4:13

2013

ME Rím, Taliansko

3x3 Muži

  • FRATRIČ Peter
  • LAMPERT Martin
  • SOBOLIČ Marek
  • TOMKA Lukáš
  • ŠEVČEK Martin ( coach )
  • VALENTOVÁ Lenka ( manažér )

MS Montauban, Francúzsko

3x3 Ženy

  • DAUČÍKOVÁ Ivana
  • SNOPOVÁ Martina
  • SOBOLIČOVÁ Diana
  • ŠURINOVÁ Timea
  • MAJERČÍK Anton ( coach )

3x3 Juniori


2012

MS Marseille, Francúzsko

3x3 Muži

  • Neštartovali sme, lebo sa v predchádzajúcom roku nevybojoval postup.

ME Ghent, Belgicko

3x3 Ženy

  • KRCHŇÁKOVÁ Etela
  • LAZAROVÁ Jana
  • SOBOLIČOVÁ Diana
  • ŠURINOVÁ Timea

ME Hvidovre, Dánsko

3x3 Veteráni

  • HRONSKÝ Vladimír
  • MAJERČÍK Anton
  • SOBOLIČ Michal
  • SOBOLIČ Milan
  • SOBOLIČ Marek ( coach )

2011

ME Stockholm, Švédsko

3x3 Muži

  • PLAČKO Zdenek
  • HRONSKÝ Vladimír
  • MICHALKA Vladimír
  • LANČARIČ Dušan

MS Kemer, Turecko

3x3 Ženy

  • KRCHŇÁKOVÁ Etela
  • LAZAROVÁ Jana
  • ŠURINOVÁ Timea

3x3 Juniori


2010

MS Izmir, Turecko

  • SOBOLIČ Marek
  • SOBOLIČ Michal
  • ŠEVČEK Martin
  • ŠTARKBAUER Eduard

ME Ljublana, Slovinsko

3x3 Ženy

  • ČÍKOVÁ Zdenka
  • FRATRIČOVÁ Andrea
  • KADLEČÍKOVÁ Ivica
  • SLOBODOVÁ Veronika
  • DZÚRIK Michal ( coach )

ME Montauban, Francúzsko

3x3 Juniori

  • LAMPERT Martin
  • MATULÍK Andrej
  • MATULÍKOVÁ Sofia
  • ŠURINOVÁ Timea
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • ŠURIN Igor ( manažér )

2009

ME Nice, Francúzsko

3x3 Muži

  • FRATRIČ Peter
  • FRATRIČ Andrej
  • ŠTARKBAUER Eduard
  • TOMAN Vladimír

ME Monastir, Tunisko

3x3 Juniori

  • Neštartovali sme

MS Suphanburi, Thailand

3x3 Ženy

2008

MS Dakar, Senegal

3x3 Trojice

  • MAJERČÍK Anton
  • SEDLÁČEK Peter
  • ŠEDIVÝ Ivan
  • ŠEDIVÝ Ľubomír

MS Samsun, Turecko

3x3 Ženy


ME Nieuwegein, Holandsko

3x3 Juniori

  • FRATRIČ Peter
  • MATEJÍČKA Ľubomír
  • MATULÍKOVÁ Sofia
  • TOMKA Lukáš
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • FRATRIČOVÁ Andrea ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
_.miesto / 21 FRATRIČ Peter 14
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Holandsko Francúzsko Slovinsko Poľsko Rakúsko _.miesto / _ krajín
2:13 0:13 2:13 13:11 10:13 1:4, 27:63 sk
Pohár národov

2007

MS Pattaya, Thajsko

3x3 Trojice

  • SOBOLIČ Marek
  • ŠEDIVÝ Ivan
  • ŠEDIVÝ Ľubomír
  • TOMAN Vladimír
  • FERNANDEZ Bruno ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
42.miesto / 48 ŠEDIVÝ Ivan 3 0 1 1 5 10
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo Poradie
Švédsko Senegal Maroko Litva India Djibouti 33-40.miesto / 52 krajín
0:13 3:13 0:13 13:10 13:3 3:13 2:4, 32:65 sk
Pohár národov
1.zápas Baráž Postup 1.zápas 2.zápas Baráž
Maurícius Filipíny Švédsko Rakúsko Malajzia
5:13 13:9 5:13 13:8 6:13

ME Ankara, Turecko

3x3 Ženy

  • FERANCOVÁ Soňa
  • MENGEROVÁ Hanka
  • TOMANOVÁ Blanka
  • VODOVÁ Jana
  • ŠEDIVÝ Lubomír ( coach )
  • FERNANDEZ Bruno ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
14.miesto / 23 MENGEROVÁ Hanka 13
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Turecko Belgicko Maďarsko Taliansko Rakúsko 17-22.miesto / 23 krajín
13:5 12:13 13:10 11:13 10:13 2:3, 59:54 sk
Pohár národov
1/8 finále
Dánsko
10:13

MS Suwa, Japan

3x3 Juniori

  • Neštartovali sme.

2006

MS Grenoble, Francúzsko

3x3 Trojice

  • MAJERČÍK Anton
  • MICHALKA Vladimír
  • SOBOLIČ Milan
  • TOMAN Vladimír
  • FERNANDEZ Bruno ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
55.miesto / 57 MICHALKA Vladimír 0 0 3 0 0 3
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo Postup
Kanada Mauretánia Rakúsko Nórsko Portugalsko Turecko
2:13 4:13 13:9 13:12 3:13 13:6 3:3, 48:66 sk
1.zápas Baráž Poradie
Madagaskar Estónsko 25-31.miesto / 57 krajín
3:13 3:13
Pohár národov
1.zápas Baráž
Monako Nový Zéland
11:13 1:13

3x3 Ženy

  • BOTKOVÁ Hanka
  • HRONSKÁ Ružena
  • LAZAROVÁ Jana
  • SNOPOVÁ Martina
  • ŠEDIVÝ Lubomír ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
42.miesto / 45 LAZAROVÁ Jana 0 0 6 0 0 6
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Postup
Thajsko Estónsko Izrael Švédsko Argentína
2:13 7:13 13:4 5:13 13:7 2:3, 25:62 sk
1.zápas Baráž 1/4 Finále Poradie
Maroko Tahiti Taliansko 17-24.miesto / 45 krajín
13:10 11:13 3:13
Pohár národov
1.zápas 2.zápas 1/4 Finále
Hungary Estónia Luxemburgsko
13:4 6:13 0:13

ME Martigny, Švajčiarsko

3x3 Juniori

  • KIERULF Kristián
  • MATULÍK Andrej
  • MATULÍKOVÁ SOFIA
  • WERCHOLÁK Viktor
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • MATULÍK Jaroslav ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
13.miesto / 22 KIERULF Kristián 16
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Fínsko Francúzsko Izrael Poľsko Švajčiarsko 18-22.miesto / 22 krajín
6:13 2:13 4:13 13:10 0:13 1:4, 25:62 sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas 1/4 Finále
Hungary Slovenia Holandsko
13:3 13:12 2:13

2005

MS Brusel, Belgicko

3x3 Trojice

  • GALLO Igor
  • HRONSKÝ Vladimír
  • ŠEVČEK Martin
  • VALENT Juraj
  • FERNANDEZ Bruno ( coach )
  • ŠEDIVÝ Lubomír ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
50.miesto / 54 VALENT Juraj 3 3 2 0 0 8
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Alžírsko Španielsko Monako Komory Kanada 41-48.miesto / 54 krajín
0:13 3:13 0:13 7:13 4:13 0:5, 14:65 sk
Pohár národov
1.zápas Baráž
Nový Zéland Nový Zéland
1:13 4:13

MS Longueil, Kanada

3x3 Juniori

  • Neštartovali sme.

2004

MS Grenoble, Francúzsko

3x3 Trojice


MS Maspalomas, Španielsko

3x3 Ženy


2003

MS Geneva, Švajčiarsko

3x3 Trojice


ME Rattstadt, Nemecko

3x3 Ženy

repre.txt · Posledná úprava: 2020/02/07 20:00 od Sobolic Marek