Tu môžete vidieť rozdiely medzi vybranou verziou a aktuálnou verziou danej stránky.

dokumenty:pravidla-organizovania-turnaja-sfp [2018/02/11 18:24]
dokumenty:pravidla-organizovania-turnaja-sfp [2019/04/05 21:13]
Riadok 20: Riadok 20:

-  * pre 2 nahodenia po limite +== Zimné obodobie ( Október - Marec ) ==
-    * min 45 minút pre dvojice a trojice +
-    * min 30 minút pre jednotlivcov +^ Herný variant ^ 2 nahodenia ^ 1 nahodenie ^ bez nahodenia ^
-  * pre 1 nahodenie po limite +| Jednotlivci    30  |  35  |  45  |
-    * min 50 minút pre dvojice a trojice +| Dvojice        40  |  45  |  55  |
-    * min 35 minút pre jednotlivcov +| Trojice        50  |  55  |  65  |
-  * pre 0 nahodení po limite +| všeobecne      t - 5 min  |  t  |  t + 10 min    |
 +eobecne      t - 5 min  |  t  |  t + 10 min    |

* Ak v zápase, kde v jednom z tímov, hrá hrajúci rozhodca SFP a ide vrámci zápasu merať viac ako 2 krát na iné ihrisko, tento zápas bude mať po skončení limitu o jedno nahodenie viac ako bolo pôvodne stanovené.   * Ak v zápase, kde v jednom z tímov, hrá hrajúci rozhodca SFP a ide vrámci zápasu merať viac ako 2 krát na iné ihrisko, tento zápas bude mať po skončení limitu o jedno nahodenie viac ako bolo pôvodne stanovené.
Riadok 33: Riadok 40:

Turnaje sa organizujú prostredníctvom programu SPORT.  Turnaje sa organizujú prostredníctvom programu SPORT.
-  * **Švajčiar/swiss** ( Výhry, Buchholz, Kumulovaný buchholz, Skóre ) +  * **Švajčiar/swiss** ( Výhry, Buchholz, Kumulovaný buchholz, Skóre ) V programe SPORT možnosť ''FBHN (Fine-Buchholznumber)''
-    * návod ako hrať {{:dokumenty:2015-swiss.pdf|swiss + ko}}+    * návod ako hrať {{:dokumenty:2015-swiss.pdf|swiss + ko}}
     * návod ako hrať {{:dokumenty:2015-plny-swiss.pdf|iba swiss}}     * návod ako hrať {{:dokumenty:2015-plny-swiss.pdf|iba swiss}}
     * návod ako hrať {{:organy:2017-swiss-4ko.pdf|swiss + 4KO}}     * návod ako hrať {{:organy:2017-swiss-4ko.pdf|swiss + 4KO}}
dokumenty/pravidla-organizovania-turnaja-sfp.txt · Posledná úprava: 2023/04/14 13:15 od Juran Igor