Nástroje používateľa

Nástoje správy stránok


repre

Reprezentačné tímy SR

SFP sa pravidelne od roku 2003 zúčastňuje na vrcholových pétanque podujatiach ako sú majstrovstvá Európy a sveta.

2017

MS Kaihua, Čína

3x3 Ženy

  • HATVANIOVÁ Silvia
  • JAJCAJOVÁ Mária
  • KADLEČÍKOVÁ Ivica
  • KREKÁČOVÁ Irena
  • KARACSONY Jozef ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
33.miesto / 43 JAJCAJOVÁ Mária 3 3 3 0 3 12
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Tunisko Poľsko X 32.miesto / 43 krajín
0:13 5:11 13:7 10:9 7:13 2:3, 10 BU, 35:53 sk
Pohár národov
32 KO
8:13

ME Karlslunde, Dánsko

3x3 Veteráni

  • KARACSONY Jozef
  • SOBOLIČ Milan
  • SOBOLIČ Michal
  • ŠEDIVÝ Ľubomír
  • SEMAN Stanislav ( coach )
  • ŠEDIVÁ Jana ( delegát )
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Španielsko Jersey Škótsko Lotyšsko Litva 17.miesto / 25 krajín
0:13 13:5 8:12 11:9 2:13 2:3, 14 BU, 61 kBU, 34:52 sk
Pohár národov
1/4 finále 1/2 finále Poradie
Lotyšsko Jersey 3.miesto / 9 krajín
13:0 9:13

ME Saint-Pierre-lès-Elbeuf, Francúzsko

3x3 Muži

  • FRATRIČ Peter
  • LANČARIČ Dušan
  • ĽUDVIK Dominik
  • TOMKA Lukáš
  • ADLER Juraj ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
24.miesto / 36 FRATRIČ Peter 9 8 1 0 0 18
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Grécko Belgicko Monako Litva San Marino 15.miesto / 36 krajín
13:3 4:13 6:13 13:2 13:7 3:2, 11 BU, 64 kBU, 49:38 sk
1.zápas 2.zápas
Nórsko Estónsko
0:13 9:13

3x3 Ženy Espoirs

  • GEMAINEROVÁ Kristína
  • ŠEBEŇOVÁ Alexandra
  • VARGOVÁ Daniela
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • KLÚČIKOVÁ Dana ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
11.miesto / 11 GEMAINEROVÁ Kristína 0 0 1 2 0 3
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Anglicko Holandsko Taliansko Česko 10.miesto / 11 krajín
0:13 13:9 3:13 8:11 1:3, 8 BU, 28 kBU, 24:46 sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas
Holandsko Švédsko
1:13 5:13

MS Ghent, Belgicko

2x2 Muži

  • SEDLÁČEK Peter
  • VALENT Juraj
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Tunisko Rusko Litva Wales 29.miesto / 43 krajín
0:13 9:10 9:7 13:8 2:2, 6 BU, 29 kBU, 31:38 sk

2x2 Ženy

  • KADLEČÍKOVÁ Ivica
  • KRCHŇÁKOVÁ Etela
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Kanada Izrael Turecko Nový Zéland 41.miesto / 42 krajín
7:13 2:13 5:13 9:10 0:4, 9 BU, 26 kBU, 23:49 sk

2x2 Mix

  • KADLEČÍKOVÁ Ivica
  • SEDLÁČEK Peter
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Holandsko Kanada Nový Zéland Bulharsko 23.miesto / 45 krajín
5:12 2:13 10:5 13:11 2:2, 8 BU, 32 kBU, 30:41 sk

1x1 Muži

  • VALENT Juraj
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Senegal Belgicko Taiwan Slovinsko 24.miesto / 46 krajín
1:13 7:13 13:5 13:10 2:2, 8 BU, 29 kBU, 34:41 sk

1x1 Ženy

  • KRCHŇÁKOVÁ Etela
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Belgicko Škótsko Grécko Ukrajina 29.miesto / 45 krajín
6:13 6:13 10:6 13:4 2:2, 6 BU, 33 kBU, 35:36 sk

2016

MS Antananarivo, Madagaskar

Muži

  • Fratrič Andrej
  • Pulman Rudolf
  • Šebeňa Patrik
  • Tomka Lukáš
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
40.miesto / 48 FRATRIČ Andrej 5 0 2 0 10 17
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Nemecko Rusko Nórsko Guinea Turecko 43.miesto / 48 krajín
7:13 8:11 13:11 8:13 7:13 1:4, 10 BU, 51 kBU, 43:61 sk
Pohár národov
1.zápas Baráž
Čína Libanon
7:13 2:13

ME Bratislava, Slovensko

3x3 Ženy

  • Gajdošová Katarína
  • Kadlečíková Ivica
  • Krajčovičová Katarína
  • Šimková Mária
  • DZÚRIK Michal ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
29.miesto GAJDOŠOVÁ Katarína 0 3 2 0 0 5
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Jersey Švédsko Škósko Slovenia Lotyšsko 23.miesto / 32 krajín
13:3 1:13 7:13 4:13 13:3 2:3, 10 BU, 60 kBU, 38:45 sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas Baráž 1/4 Finále
Estónsko Monako Estónsko Škótsko
9:13 13:0 13:7 0:13

ME Monako

3x3 Juniori

  • BLAHUŠIAK Patrik
  • GEMAINEROVÁ Kristína
  • MACH Juraj
  • ŠEBEŇA Patrik
  • FRATRIČ Peter ( coach )
  • FRATRIČOVÁ Andrea ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
12.miesto / 21 ŠEBEŇA Patrik 8 8 1 0 6 23
opravy ŠEBEŇA Patrik 4 6 1 3 8 22
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Švédsko Dánsko Poľsko Lotyšsko 15.miesto / 21 krajín
0:13 13:6 4:13 13:11 2:2, _ BU, _ kBU, 30:43 sk
Pohár národov
1/4 finále
Luxemburgsko
8:13

3x3 Veteráni

  • Karacsony Jozef
  • Sobolič Michal
  • Sobolič Milan
  • Šedivý Lubomír
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Poradie
Holandsko Monako _.miesto / _ krajín
13:7 2:13 : : _:_, _ BU, _ kBU, _:_ sk
Pohár národov
:

ME Torrelavega, Španielsko

3x3 Muži Espoirs

  • Sýkora Dávid
  • Hrotek Daniel
  • Ľudvík Dominik
  • Radačovský Jerguš

ME Halmstad, Švédsko

1x1 Muži/Ženy

  • Nikto neprejavil záujem ísť reprezentovať

2015

ME Albena, Bulharsko

  • SEDLÁČEK Peter
  • SOBOLIČ Marek
  • ŠEVČEK Martin
  • VALENT Juraj
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
3.miesto / 48 VALENT Juraj 10 8 7 7 15 47
1/4 finále VALENT Juraj 3 3 5 3 0 14
1/4 finále CARDEÑAS 4 3 1 4 0 12
1/2 finále VALENT Juraj

BRONZOVÁ MEDAILA VALENT Juraj

Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Česko Andorra Izrael Škótsko Bulharsko 23.miesto / 34 krajín
11:13 13:3 5:13 12:10 9:13 2:3, 12 BU, 61 kBU, 50:52 sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas Baráž
Lotyšsko Andorra Lotyšsko
2:13 13:3 2:13

MS Bangkok, Thajsko

3x3 Ženy

3x3 Juniori

  • Neštartovali sme

MS Nice, Francúzsko

1x1 Muži

1x1 Ženy


2014

MS Tahiti

  • Boli zrušené

ME Mersin, Turecko

3x3 Ženy

  • DAUČÍKOVÁ Ivana
  • SNOPOVÁ Martina
  • SOBOLIČOVÁ Diana
  • ŠURINOVÁ Timea
  • SOBOLIČ Marek ( coach )

ME Luleå, Švédsko

3x3 Veteráni

  • Nikto neprejavil záujem reprezentovať

ME Bassens, Francúzsko

3x3 Juniori

  • BELLOVÁ Simona
  • BLAHUŠIAK Patrik
  • MELUŠ Matej
  • ŠEBEŇA Patrik
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • FRATRIČOVÁ Andrea ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
.miesto / ŠEBEŇA Patrik 13
Swiss
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Lotyšsko Švajčiarsko Fínsko Rakúsko Česko _.miesto / 23 krajín
12:2 8:12 3:13 7:13 5:13 _:_, _ BU, _ kBU, _:_ sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas
Monako Anglicko
7:13 4:13

2013

ME Rím, Taliansko

3x3 Muži

  • FRATRIČ Peter
  • LAMPERT Martin
  • SOBOLIČ Marek
  • TOMKA Lukáš
  • ŠEVČEK Martin ( coach )
  • VALENTOVÁ Lenka ( manažér )

MS Montauban, Francúzsko

3x3 Ženy

  • DAUČÍKOVÁ Ivana
  • SNOPOVÁ Martina
  • SOBOLIČOVÁ Diana
  • ŠURINOVÁ Timea
  • MAJERČÍK Anton ( coach )

3x3 Juniori


2012

MS Marseille, Francúzsko

3x3 Muži

  • Neštartovali sme, lebo sa v predchádzajúcom roku nevybojoval postup.

ME Ghent, Belgicko

3x3 Ženy

  • KRCHŇÁKOVÁ Etela
  • LAZAROVÁ Jana
  • SOBOLIČOVÁ Diana
  • ŠURINOVÁ Timea

ME Hvidovre, Dánsko

3x3 Veteráni

  • HRONSKÝ Vladimír
  • MAJERČÍK Anton
  • SOBOLIČ Michal
  • SOBOLIČ Milan
  • SOBOLIČ Marek ( coach )

2011

ME Stockholm, Švédsko

3x3 Muži

  • PLAČKO Zdenek
  • HRONSKÝ Vladimír
  • MICHALKA Vladimír
  • LANČARIČ Dušan

MS Kemer, Turecko

3x3 Ženy

  • KRCHŇÁKOVÁ Etela
  • LAZAROVÁ Jana
  • ŠURINOVÁ Timea

3x3 Juniori


2010

MS Izmir, Turecko

  • SOBOLIČ Marek
  • SOBOLIČ Michal
  • ŠEVČEK Martin
  • ŠTARKBAUER Eduard

ME Ljublana, Slovinsko

3x3 Ženy

  • ČÍKOVÁ Zdenka
  • FRATRIČOVÁ Andrea
  • KADLEČÍKOVÁ Ivica
  • SLOBODOVÁ Veronika
  • DZÚRIK Michal ( coach )

ME Montauban, Francúzsko

3x3 Juniori

  • LAMPERT Martin
  • MATULÍK Andrej
  • MATULÍKOVÁ Sofia
  • ŠURINOVÁ Timea
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • ŠURIN Igor ( manažér )

2009

ME Nice, Francúzsko

3x3 Muži

  • FRATRIČ Peter
  • FRATRIČ Andrej
  • ŠTARKBAUER Eduard
  • TOMAN Vladimír

ME Monastir, Tunisko

3x3 Juniori

  • Neštartovali sme

MS Suphanburi, Thailand

3x3 Ženy

2008

MS Dakar, Senegal

3x3 Trojice

  • MAJERČÍK Anton
  • SEDLÁČEK Peter
  • ŠEDIVÝ Ivan
  • ŠEDIVÝ Ľubomír

MS Samsun, Turecko

3x3 Ženy


ME Nieuwegein, Holandsko

3x3 Juniori

  • FRATRIČ Peter
  • MATEJÍČKA Ľubomír
  • MATULÍKOVÁ Sofia
  • TOMKA Lukáš
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • FRATRIČOVÁ Andrea ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
_.miesto / 21 FRATRIČ Peter 14
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Holandsko Francúzsko Slovinsko Poľsko Rakúsko _.miesto / _ krajín
2:13 0:13 2:13 13:11 10:13 1:4, 27:63 sk
Pohár národov

2007

MS Pattaya, Thajsko

3x3 Trojice

  • SOBOLIČ Marek
  • ŠEDIVÝ Ivan
  • ŠEDIVÝ Ľubomír
  • TOMAN Vladimír
  • FERNANDEZ Bruno ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
42.miesto / 48 ŠEDIVÝ Ivan 3 0 1 1 5 10
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo Poradie
Švédsko Senegal Maroko Litva India Djibouti 33-40.miesto / 52 krajín
0:13 3:13 0:13 13:10 13:3 3:13 2:4, 32:65 sk
Pohár národov
1.zápas Baráž Postup 1.zápas 2.zápas Baráž
Maurícius Filipíny Švédsko Rakúsko Malajzia
5:13 13:9 5:13 13:8 6:13

ME Ankara, Turecko

3x3 Ženy

  • FERANCOVÁ Soňa
  • MENGEROVÁ Hanka
  • TOMANOVÁ Blanka
  • VODOVÁ Jana
  • ŠEDIVÝ Lubomír ( coach )
  • FERNANDEZ Bruno ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
14.miesto / 23 MENGEROVÁ Hanka 13
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Turecko Belgicko Maďarsko Taliansko Rakúsko 17-22.miesto / 23 krajín
13:5 12:13 13:10 11:13 10:13 2:3, 59:54 sk
Pohár národov
1/8 finále
Dánsko
10:13

MS Suwa, Japan

3x3 Juniori

  • Neštartovali sme.

2006

MS Grenoble, Francúzsko

3x3 Trojice

  • MAJERČÍK Anton
  • MICHALKA Vladimír
  • SOBOLIČ Milan
  • TOMAN Vladimír
  • FERNANDEZ Bruno ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
55.miesto / 57 MICHALKA Vladimír 0 0 3 0 0 3
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo Postup
Kanada Mauretánia Rakúsko Nórsko Portugalsko Turecko
2:13 4:13 13:9 13:12 3:13 13:6 3:3, 48:66 sk
1.zápas Baráž Poradie
Madagaskar Estónsko 25-31.miesto / 57 krajín
3:13 3:13
Pohár národov
1.zápas Baráž
Monako Nový Zéland
11:13 1:13

3x3 Ženy

  • BOTKOVÁ Hanka
  • HRONSKÁ Ružena
  • LAZAROVÁ Jana
  • SNOPOVÁ Martina
  • ŠEDIVÝ Lubomír ( coach )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
42.miesto / 45 LAZAROVÁ Jana 0 0 6 0 0 6
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Postup
Thajsko Estónsko Izrael Švédsko Argentína
2:13 7:13 13:4 5:13 13:7 2:3, 25:62 sk
1.zápas Baráž 1/4 Finále Poradie
Maroko Tahiti Taliansko 17-24.miesto / 45 krajín
13:10 11:13 3:13
Pohár národov
1.zápas 2.zápas 1/4 Finále
Hungary Estónia Luxemburgsko
13:4 6:13 0:13

ME Martigny, Švajčiarsko

3x3 Juniori

  • KIERULF Kristián
  • MATULÍK Andrej
  • MATULÍKOVÁ SOFIA
  • WERCHOLÁK Viktor
  • LAZAROVÁ Jana ( coach )
  • MATULÍK Jaroslav ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
13.miesto / 22 KIERULF Kristián 16
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Fínsko Francúzsko Izrael Poľsko Švajčiarsko 18-22.miesto / 22 krajín
6:13 2:13 4:13 13:10 0:13 1:4, 25:62 sk
Pohár národov
1.zápas 2.zápas 1/4 Finále
Hungary Slovenia Holandsko
13:3 13:12 2:13

2005

MS Brusel, Belgicko

3x3 Trojice

  • GALLO Igor
  • HRONSKÝ Vladimír
  • ŠEVČEK Martin
  • VALENT Juraj
  • FERNANDEZ Bruno ( coach )
  • ŠEDIVÝ Lubomír ( manažér )
Streľba
Poradie Strelec 1.ateliér 2.ateliér 3.ateliér 4.ateliér 5.ateliér SPOLU
50.miesto / 54 VALENT Juraj 3 3 2 0 0 8
Skupina
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Poradie
Alžírsko Španielsko Monako Komory Kanada 41-48.miesto / 54 krajín
0:13 3:13 0:13 7:13 4:13 0:5, 14:65 sk
Pohár národov
1.zápas Baráž
Nový Zéland Nový Zéland
1:13 4:13

MS Longueil, Kanada

3x3 Juniori

  • Neštartovali sme.

2004

MS Grenoble, Francúzsko

3x3 Trojice


MS Maspalomas, Španielsko

3x3 Ženy


2003

MS Geneva, Švajčiarsko

3x3 Trojice


ME Rattstadt, Nemecko

3x3 Ženy

repre.txt · Posledná úprava: 2017/11/10 12:12 od Sobolic Marek

Nástoje stránky